Firmamız kuruluşundan bu güne, müşteri memnuniyetini her zaman hedeflerimiz arasında birinci sırada tuttuk. Bunun sonucu olarak, seneler önce bizimle çalışan müşterilerimizin mobilyalarını yenileme kararı aldığında yine ilk adres olarak bizi tercih etmeleri, koymuş olduğumuz bu hedefte başarılı olduğumuzu göstermektedir. 

Firmamızda ürün ve model seçeneklerimiz her türlü ihtiyaca ve zevke hitap edecek derecede geniştir. 

Yatak odası, yemek odası, salon/oturma gurubu, dekoratif aksesuarların yanı sıra özel sipariş ile banyo ve mutfak mobilyaları da size sunduğumuz seçenekler arasındadır. 

Çalışmalarımızda sergilediğimiz ürünlerden birini seçebilir ya da beğendiğiniz bir tasarımı sizin istekleriniz doğrultusunda her şeyiyle tekrar yapmamızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca hayalini kurduğunuz veya bir dekorasyon dergisinde görüp beğendiğiniz bir tasarımı sizin ihtiyaçlarınıza ve zevkinize göre uygulayabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken, firmamızla iletişime geçip evinizin, ofisinizin detaylarını ve ihtiyaçlarını bize anlatmak. Böylece sizin fikirlerinizle bizim tecrübemizi birleştirerek yaşamak istediğiniz evi, ofisi birlikte gerçek hayata geçirebiliriz.

Firmamız siz değerli müşterilerine hizmetleri arasına inşaat sektörünüde katarak MAY İNŞAAT UMURLU adı ile sizlere daha geniş bir seçenek sunma arzusundadır.
Tanıtımı seyrediniz.
video

=== NASIL ÇALIŞIYORUZ ===
  BAŞLANGIÇ  
Sizin düşüncelerinizi dinlemek, isteklerinizi anlamak için bir araya gelmek. Uzun soluklu bir dostluğa "Merhaba !" demek.
  FİKİR  
Sizin düşüncelerinizi, bizim tecrübelerimizi harmanlayıp, sonucunda iyi bir çalışma için ortaya iyi bir fikir sunmak.
  TASARIM  
Sizin düşünceleriniz doğrultusunda iyi bir fikrin sonucunda iyi bir çalışma ile güncel, kullanılışlı bir tasarım gerçekleştirmek.
  ÜRETİM  
Sizin uzun zaman kullanabileceğiniz, ihtiyacınızı tam karşılayacak örnek, dostlarınıza önerebileceğiniz ürünü üretmek.
  TESLİMAT  
Sizin ile anlaştığımız zamanda ürününüzü size teslim etmek. Sizi memnun edip, haklı gururu yaşamak.
     
Yol Tarifi